20 Şubat 2009 Cuma

Hepsiburada.com ne süper bi alışveriş sitesi

Merhaba.
bildiğiniz gibi alışveriş sitelerinin en büyüğü en gelişmişi en zengini hepsiburada.com dur.

ben yaklaşık 3 yıldır hepsiburada.com üyesiyim belkide abartısız 10bin liralık ürün almışımdır, satmışımdır veya kullanmışımdır.

Ürünleri herhangi bi sebepten ötürü almadan geri iade etmişliğim olmuştur, 2-3 gün kullanıp iade etmişliğim olduğu gibi alır almaz 2.gün fiyat düşüşünden ötürü iptal edip tekrar almışlığım olmuştur.

Bu nasıl bir imkandır hiç gıkları çıkmıyor?1-ürün aldım bozuldu garantisinin bitmesine 2 ay var yolladım ürünü tamiri mümkün değil dediler ürün için ödediğim paranın aynısını bana hediye çeki verdiler, o ürünü 200 liraya almıştım şuan piyasa değeri 130 lira bana o ürünü stoktan yollasalardı 70 lira kar ederlerdi ? ama kar peşinde değiller bu bariz ortada !
2-ürün aldım aynı gün 3 farklı sipariş ve aynı hafta 5-6 ayrı siparişim vardı, ürünleri kargodan aldım ama bi ürünün bana gelmediğini farkettim fakat kargodan baktığımda teslim almışım! şoke oldum hemen msj attım dedim böyle bir ürünü almışım gözüküyor ama ben almadığıma eminim başka ürünmü yolladınız da farklı dekont konmuş olayı oldu, itirazım kabul edildi hediye olarak aldığım ürünün bir üst modeli gönderildi. !!!!!
3-Tv kartı aldım 1 hafta bekledim kullanamadım laptopum bozuktu servisteydi, laptopum servisten gelince taktım tv kartını test ettimki berbat ötesi bişey, aradım geri iade etmek istiyorum dedim dedilerki 8 iş gününü geçirdiniz iade olmaz ama hediye çeki talep ederseniz olur.. benim ağzım açık hemen gönderdim geriye.. mükemmel !!
4- bi cep telefonu alacaktım telefon satışı ekranında bi ikaz gördüm "bu üründen 21 tanesi 45 gündür iade-tamir talebiyle serviste" aboooo alırmısınız o ürünü ? adamlar satmak için değil müşteri memnuniyeti için oradaaa !!!
5-Süper bi laptop aldım, ürün geldi hiç denemediğim bi markaydı ürünü açtım taktım çalıştırdım süper !! ama baktım 5 dakka sonra ekran gitti baktım harbi ekran simsiyah başka bişi yok.. yolladım geri dedim bu firmanın bu ürününden çok soğudum-korktum-iğrendim lütfen paramı iade edin.. şaaak para cepte..

-------- Bence Hepsiburada.com Bizlerin başına gelen en güzel şey.!!! sizde başınıza gelenleri anlatırmısınız ??

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder