30 Eylül 2009 Çarşamba

Küçük Emrah Çok zengin ama çok cahil

Küçük emrahla 7 ay aşk yaşayan bir kızın söylediklerine bakılırsa zenginlik hiçte güzel birşey değil. Belkide ben ondan daha fazla sadaka , zekat felan vermişimdir . Hahaha cimriiiii

 Emrah'ın 7 ay aşk yaşadıktan sonra ayrıldığı Sinem Ayşe, 'Orada Neler Oluyor'da çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte Sinem Ayşe'nin itirafları.

* Ayrılmamıza diş parası neden oldu. Dişime dolgu yapılacaktı, ayrıca bir dişim çekilecekti. Toplam 500 TL tuttu. Emrah çalışmamı istemediği için işimden ayrılmıştım, param yoktu. Beni dişçiye gönderdi. Sonra da telefon açıp 'Parayı benden istediler, git sen öde' dedi.

* Bir lirasının hesabını bile yapardı. Bunun çirkin olduğunu söylediğimde 'Ben bu noktaya sıfırdan geldim, paranın kıymetini bilirim' diyordu.

* İkinci kavgamız Bodrum tatilinde ortaya çıktı. Benim yanımda başka bir kıza cep telefonunu verdiğini gördüm. O an midem bulandı.

* Aramızda kültür farkı da vardı. Türkiye'yi çalkalayan bir Ergenekon meselesini bile konuşamadık. Çünkü anlamıyor ve ikide bir bana 'Bu ne demek' diye soruyordu. Yani yalnızca cimri değil, biraz cahildi. İkide bir 'Ben hayat üniversitesinden mezunum' diyordu.

* Dün yakın bir arkadaşından öğrendim ki, beni aldatmış. Hem de defalarca. Geçen günlerimize yazıklar olsun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder