16 Ocak 2013 Çarşamba

Neden DSMART ve neden HD
HD KANAL LİSTESİ
    
    
    
    
    
 Güncel Duyuru:
8 Yeni Kanal Başka Nerede var


Yeni Kanallar
EuroSport 2, SMART SINEGOLD, SMART SINEGOLD HD ve çok daha fazlası D-Smart'ta!

D-Smart'la ayda 600'den fazla gişe rekortmeni film, 200'den fazla nefes kesen dizi, 600'den fazla dünya çapında belgesel, yılda 200'den fazla Şampiyonlar Ligi ve UEFA Ligi maçı evinizde


Doğuş Yayın Grubu ve D-Smart Yeni HD Televizyon Kanalını Sunar: 


HD-en : NTV, NTV Spor, CNBC-e ve e2 programları, yüksek çözünürlük farkıyla sadece D-Smart HD’de izlenebilen HD-en kanalında! NTV, NTV Spor, CNBC-e ve e2 kanallarından seçilmiş en güzel programlarla eş zamanlı yayın yapacak olan "HD-en" izleyicilere
D-Smart HD 116. kanal üzerinden yayın yapıyor.

HD-en dünyaca ünlü dizilerin, belgesellerin, basketbol ve futbol maçlarının evlerde yüksek kaliteyle izlenmesine olanak sağlayacak. Spor tutkunları için A Milli Futbol Takımı'nın Avrupa ve Dünya Kupası ön eleme maçları; Dünya Basketbol Şampiyonası ve NBA Basketbol Ligi HD olarak yalnızca HD-en'de yer alacak.
HD-en bununla kalmıyor, üstün görüntü kalitesiyle hayatı, hayvanlar alemini, doğa belgesellerini ve şehir hayatını çarpıcı ve net görüntülerle ayağınıza taşıyor. Hayat'ı sıra dışı bir görüntü kalitesi, sıra dışı hayvanlar ve sıra dışı yaşam formları ile yeniden keşfetmeye hazır mısınız?
Hayat/Life belgeseli HD olarak sadece HD-en'de!
Dedikoduyu seviyorsanız, moda benim hayatım diyorsanız, Desperate Housewives ve Gossip Girl’ü HD kalitesinde HD-en’den izleyerek farklı bir dünyaya adım atacaksınız.
Yine Heroes, 24, Pasific, Mad Men, Nip/Tuck, Tudors, Chuck, Dexter gibi dünyaca ünlü diziler HD olarak HD-en de yer alacak.

Yayın akışı
http://cm.ntvmsnbc.com/adv/Flash/HDEN/hden.html

HD Smart Cihazlar


Cihazlar arasında fark yoktur.Beko,Arçelik,Sunny ve Vestel logolularıda vardır. İçerik aynı. servis ağı olarak alınız ürünü  Yani hangi servis yakın hangi servise güveniyorsanız onu alın..

Yazılım Güncelleme

1-Fişi çıkarıp takın.
2-Üst üste yanan 3 ışık yandığı gibi 2 defa geri ve 2485 yapın. Cihaz Güncelleme ekranına çıkacaktır.
Yeni sürümün görüntüsü bu şekildedir.
Yeni sürüm görüntü olarak oldukça başarılı. Hızlı ve kitlenme sorunu yok sayılabilir. Yaşanılan sorunların başında ise lig tv modülde bu aralar problem çıkarmasıdır.Bu yüzden yeni bir yazılımında yakında geleceği duyumlar arasındadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder