29 Ocak 2013 Salı

winat9 hilesi

winat9icoWinat9, Android ve iPhone işletim sistemlerine sahip akıllı telefonlardan günlük belli oranda reklam izleyerek para kazanma uygulamasıdır.
Winat9 hakkında detaylı bilginiz yoksa Google üzerinden gerekli bilgileri elde edebilirsiniz.
Winat9 üzerinden nasıl günde 4.5 tl'den fazla gelir elde edebiliriz?

Bilindiği gibi, Winat9, aynı PayPal hesabıyla günde sadece 5 farklı cihazdan reklam izlemeye izin veriyor. Bu barajı aşmak için herhangi bir yöntem olmasa da, bir kaç farklı PayPal hesabı ekleyerek bilgisayar üzerinden reklamları izleyip gelir elde etmeniz mümkün. Nasıl mı? İşte şöyle:  1. Şu bağlantıdan BlueStacks adlı programı indiriyoruz. BlueStacks, bilgisayar üzerinde Android işletim sistemini kullanmanıza izin veren programdır.

  2. Programı yükleyip tüm ayarlarını yaptıktan sonra, Şu bağlantıdan winat9.apk'yı yani Winat9 android uygulamasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Mevcut sürüm Winat9 v1.1.apk.

  3. İndirdiğiniz bu dosyayı çift tıklayarak BlueStacks aracılığıyla açabilirsiniz. Açtığınız anda uygulamayı, programa yüklemiş olacaktır. Eğer olmuyorsa sürükle bırak yöntemini deneyebilirsiniz.

  4. Daha sonra kendi telefonunuzda nasıl kullanıyorsanız uygulamayı o şekilde başlatarak para kazanabilirsiniz.

  5. Burada işin püf noktası, her bir Windows hesabına 1 kere BlueStacks yükleyebileceğiniz gibi herbirinde sadece 1 Winat9 çalıştırma imkanına sahipsiniz. Windowsunuza farklı kullanıcı hesapları ekleyip, her birine ayrı ayrı BlueStacks ve Winat9.apk kurarak kazancınızı katlayabilirsiniz.

  6. Ancak bilmeniz gereken bir şey daha var, bu yöntem Winat9 kullanım koşullarına tamamen aykırıdır. Oluşabilecek herhangi bir problemden dolayı blogumuz sorumlu değildir. Bilginize!


Hepinize bol kazançlar :)
Çalışmıyor aqqqq rezil olduk...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder