11 Mart 2013 Pazartesi

Dünyanın en pahalı saatleri - Resimli


10. Zadora TimepiecesManufacturer: Andreas von Zadora-Gerlof


Andreas von Zadora-Gerlof tarafından son teklif oksitlenmiş paladyum ve mikro serme bir arı. Arı ağzında bir barok güney deniz inci siyah ve kanarya sarı elmas, armut biçimli zümrüt gözleri ile bezelidir.
Fiyatı: $150,000


 

Manufacturer: Romain Jerome


İsviçreli bir kuyumcu Titanic'in gövdesi'nden yapılmış saatleri imal ederek satıyor.
Metal muhafaza etmek için geminin çeliğinden karıştırılıp elde edilmiştir. Siyah kadran seramik ile Titanik gemisinden arta kalanların fırınlarda eritilmesiyle ortaya çıkan çelik kullanılmıştır.


Fiyatı: $152,435

 


8. Double Tourbillon 

 

Manfacturer: BreguetBreguet Çift Tourbillion'u güneş sisteminin bir görüntü ile el-oyulmuş geliyor.
Blued-çelik Breguet el elle sarılır ve yaylar içermez iken bu çift tourbillon izlemek bir 95 yüzde saf platin durumda bulunmaktadır.


Fiyatı: $329,000

 


7. Opera OneManufacturer: Girard-Perregaux
Bu güzel Platin kronometre bir timsah bant içerir ve üç altın köprü, manuel sarma, 75 saatlik güç rezervi ve görmek-through desteği ile bir Westminster dakika tekrarlayıcı ve tourbillon bulunmaktadır.
Izlemek güç rezervi göstergesi, bir subsecond komplikasyon, bir dakika tekrarlayıcı ve gerçekten zarif bir yüzü var.
Diğer lüks saatler Girard-Perregaux Opera Three ayıran ne bir bip sesiyle ama gerçek ezgileri ile saat geçtikten ses yeteneğidir.


Price: $495,000


6. Grande Complication
Manufacturer: Blancpain
Bu kol bir dakika tekrarlayıcı, split-saniye kronograf, tourbillon, perpetual takvim, ay fazı ve otomatik sarma mekanizması vardır.
Şık timsah bileklik daha bir görünüm katıyor. Tüm 740 bileşenleri ve 30 saatler sınırlı bir dönemde sadece 18 araya sekiz ila 10 ay makinesi sürer şimdiye kadar monte edilmiştir
Fiyatı: $785,000

 

5. Tecnica Skeleton Chronograph


 

Manufacturer: Parmigiani Fleurier


Bu saat bu yılın başlarında piyasaya çıktı.
Saatin Her birim bir platin kasa ve bir dakika tekrarlayıcı, tourbillon ve chronograph, yanı sıra bir katedral çan gibi diğer ilginç özellikler içerir.

Fiyatı: $850,000
 

4. Classical Billionaire Tourbillion


 

 

 

Manufacturer: CorumParıldayan kol 850 elmas ile süslenmiş ve iskelet saat ve dakika eller ile göz kamaştırıcı bir iskelet kadranı sahiptir. Izle elle 90 saatlik güç rezervi ve Çorum ve La Joux-Perret tarafından CO-372 Kalibre özellikleri ile sarılır.
Haklı adlı Milyarder Tourbillion'u 325.000 $ dan 998.000 $ arasında değişen fiyat ile birçok versiyonu bulunmaktadır. Sadece 10 parça üretimi bulunmaktadır.


Fiyatı: $998,000

 

3. Big Bang Chronograph


Manufacturer: Hublot, Bunter SABir elmas ayar atölyesi, tasarlanmış ve Big Bang adlı elit bir saat geliştirdi Bunter SA ile ittifak halinde ünlü saatçi, Hublot,.
1 milyon dolar ödüllü Big Bang malzemenin tamamen ortadan kaldırıyor tamamen görünmez ortama sahiptir. Görülebilir Sadece şeyler elmastır.
Kredi birkaç yıl önce mümkün değildi bu özel saatin yapma sıkıcı iş, başarılı ustalar gider.
Fiyatı: $1 milllion vauvvvvvvvvvv


2. Tour de l'IleManufacturer: Vacheron Constantin
Vacheron Costantin sitesi Tour de l'Ile 2005 yılında tasarlanmıştır. Tahsil parçası da en karmaşık çift yüze izlemek ve sadece yedi sınırlı sayıda üretti. Bu 834 parçalı izle yapılacak 10.000 adam-saat devraldı ve el-dikili timsah deri bant ve pembe altın toka ile 18 karat altın gümüş kadranı bulunmaktadır.
Bu horological komplikasyonları ve bir dakika tekrarlayıcı, günbatımı, daimi takvim, ikinci saat dilimi ve bir tourbillon cihaz da dahil olmak üzere 16 farklı noktada, şekillendirme astronomik endikasyonları özgün bir kombinasyonu Sundu.

 
Fiyatı: $1.5 million


1. Joaillerie 101 ManchetteManufacturer: Jaeger-LeCoultre
Bu saati olarak, parlatılmış veya mücevher seti linkleri (mücevher bulmaca) bir sistemsiz dizi yüce Calibre 101 gizler.
Altın, pırlanta ve oniks mineli aracılığıyla zaman bakmak için harika It'ss.
Kol 576 elmas ile süslenmiş ve 18 karat beyaz altın gelir. Onyx ile versiyonları 400 pırlanta ve 11 oniks mineli var.


Fiyatı : Bilinmiyor.


en iyi ve en pahalı saatler burada.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder